top of page
46440238_10157209495224617_2789257126160
IVANA LEHKOŽIVOVÁ

Jsem podnikavá advokátka.

Sama jsem dříve podnikala mimo advokátní sféru - provozovala jsem jazykovou školu, zaměstnávala jsem lidi a řešila všechny každodenní radosti a strasti malého podnikatele. A právě na základě svých osobních zkušeností s byznysem poskytuji nyní právní pomoc a veškerou právní podporu zejména živnostníkům a malým a středním firmám. Jako advokátka zkrátka dokáži mít i „šestý smysl“ pro byznys.

Právo jsem studovala na Univerzitě Karlově a v rámci dvouletého kurzu pořádaného British Law Centre. Díky studiu na VŠB-TU Ostrava a University of Huddersfield ve Velké Británii mám i ekonomické vzdělání. Advokátní praxi se plně věnuji od roku 2012.

Proč točím podcasty? Již dlouhá léta se snažím právo co nejvíce přibližovat lidem-laikům, a to nejen podnikatelům. Aby se mohli správně, rychle a s klidem pohybovat v českém právním prostředí. Proto pokaždé, když zveřejňuji nový podcast, nový blog nebo třeba příspěvek na LinkedIn, je mým hlavním cílem ulehčit lidem život. O právu proto mluvím vždy maximálně srozumitelně. Usiluji o to, aby právo svým uživatelům sloužilo, nikoliv překáželo.

Jako advokátka působím díky technologiím v celé České republice, osobně se s klienty nejčastěji potkávám v Praze a v Berouně.

Více na webu: www.lehkozivova.cz

bottom of page